Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Yolları

Eski Sevgili ile Barışmak

Bazıları kavgaların ilişkileri güçlendirdiğini ve öpüşüp barıştıktan sonra ilişkinin tamamen değişeceğini söyler. Ancak her zaman böyle değildir ve bazen taraflardan birinin yaptığı bir hatadan sonra diğer taraf birlikteliğin devamı konusunda şüpheye düşebilir

Eğer siz de eski sevgiliniz ile barışmak istiyorsanız aşağıda sayacağım 5 tekniği uygulayarak şansınızı yükseltebilirsiniz.

Metanetinizi Koruyun

Eski sevgili ile barışmak için duygularınıza yenik düşmemek ve mantıklı düşünebilmek esastır. Bir çoğunuz duygusallaşmanın iyi olduğunu çünkü bu şekilde sevgilinizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anlayacağını düşünebilirsiniz.

Ancak çoğu zaman aşırı duygusal bir haldeyken sorunları çözmeye çalıştığınızda ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Duygular insanlara çılgınca şeyler yaptırabilir ve bu sebepten sevgilinizi tamamen kaybedebilirsiniz.

Merakını Cezbedin

Eski sevgiliniz ile barışmanın en kolay yolu onun için bir sır olarak  kalmaktır. Eğer sürekli eski sevgilinizin peşinde dolanırsanız onlara durumun üzerinde büyük bir kontrol vermiş olursunuz. Eğer böyle yapıyorsanız aniden peşinde dolaşmayı bırakın ve sessiz kalın. Kendisinden vazgeçip vazgeçmediğinizi sorgulamaya başlayacaktır. Sonra birden bire beklemediği bir anda ona bir mesaj gönderip hala onu düşündüğünüzü ve umursadığınızı söyleyin. Sonuç olarak sürekli onlarla ilgilenmeyi bırakın, sizi düşünmesini sağlamaya çalışın.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları 

Ne Kadar Az Hata Yaparsanız, O kadar İyi!

Ayrılığın hemen sonra yaptıklarınız çok önemlidir. Çünkü yaptığınız her şeyin eski sevgiliniz ile barışma yolunda olumlu ya da olumsuz etkisi olacaktır. Küçücük bir hata bile yapsanız verdiği kararda ne kadar haklı olduğunu düşündürtebilirsiniz.

Eski sevgilinizin arkadaşları ve ailesi ile iyi geçinin. Onlar için bir şeyler yapın. Tabii bunu fırsat kolluyormuş gibi abartarak değil, kendiliğinden, sanki her şey doğal gelişiyormuş gibi yapmalısınız.

Onun Hakkında İyi Konuşun

Terk edilen kişilerin eski sevgilileri hakkında kötü şeyler söylemesi sık rastlanan bir şeydir. Tabii eğer eski sevgiliniz ile barışmak istiyorsanız bundan kaçınmalısınız. Eğer birisi size ayrılıkla alakalı bir şeyler sorarsa eski sevgiliniz ile ilgili iyi şeyler söyleyin. Özellikle de ortak bir arkadaşınız söz konusu ise söyledikleriniz kulağına gidecek ve barışmak konusunda daha ılımlı olacaktır.

Hatalarınız Konusunda Yuvarlak Konuşmayın

Eski sevgililer ile barışmak ancak affetmek ile olur ancak sadece özür dilemek sorunu çözmeyecektir. Özellikle de aynı hataları defalarca yapmış iseniz. Eski sevgilinize yeterince ilgi göstermediğiniz ya da sözlerinizi tutmadığınız için mi ayrıldınız? Hatalarınızın tam olarak ne olduğunu bulun, kendinize karşı dürüst olun ve bunlardan eski sevgilinize de bahsedin. Bu şekilde eski sevgiliniz sizinle barışmaya ve ilişkinize bir şans daha vermeye daha istekli olacaktır.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları 

Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: