Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Yolları

En Etkili Gideni Geri Döndürme Duası

Bu yazıyı okuduğunuza göre, eşiniz ya da sevgiliniz tarafından terk edildiniz ve onu geri istiyorsunuz öyle değil mi? Onu geri almak için her şeyi yapabilirsiniz, o halde bu yazıyı okumaya devam edin.

En etkili geri döndürme duası diye bir şey yoktur. Bu okuduğunuzun hoşunuza gitmediğini biliyorum. Ama madem buradasınız, kapatmak yerine 5 dakikanızı ayırıp okumaya devam ediniz lütfen.

Dua nedir? Dua Allah’a teslim olmak ve her ne istersek O’ndan istemektir ki aslında falcılar, büyücüler ya da medyumlar gibi 3.şahısları aracı kullanmayarak her bireyin samimiyet, içtenlik ve iyi niyetle Allah’tan istemesidir. Şüphesiz ki Allah kullarının yakarışlarına kayıtsız kalmaz. Ve Allah’tan dilerken önceden yazılmış kelimeler ile anlamını bile bilmediğiniz duaları ezberden okumak yerine içtenlikle, kendi kelimeleriniz ile O’na yalvardığınızda dileklerinizin gerçekleşeceğini göreceksiniz. Çünkü O sizin içinizden geçeni ve hayırlısını bilendir.

Sanırım bu yukarıda yazdığım konusunda hemfikiriz. Peki öyleyse neden sizi terk eden sevdiğinizi yeniden hayatınıza almak, onun sizi yeniden sevmesini sağlamak için önceden yazılmış ezber sözcüklere, daha da kötüsü büyücülere, falcılara, medyum şartlatanlarına sığınıyorsunuz? Allah’ın ol demediği ne olabilir ki? O’nun rızası olmadan ne gerçekleşebilir ki? Hangi büyücü, hangi medyum, hangi hoca Allah’ın rızasına aykırı bir şeyi oldurabilir ki? Bunu bir düşünün.

Peki eski sevgilinizi geri kazanmak için ne yapabilirsiniz o zaman? Önce onu neden geri istediğinizi kendinize sorun; egonuz zedelendiği için mi? Kıskançlıktan mı? Hırsınız yüzünden mi? Onsuz yaşayamayacağınızı mı düşünüyorsunuz yoksa? Duygularınızı iyi analiz edin. Onu gerçekten neden geri istiyorsunuz? Eğer cevabınız eğer yeniden birlikte olursanız eskisinden çok daha iyi bir ilişkiniz olacağına emin oluşunuz ise, eğer birbiriniz için yaratıldığınıza inanıyorsanız, işte o zaman yapabileceğiniz şeyler var demektir. Ve ister inanın ister inanmayın, eski sevgiliniz yeni biriyle görüşüyor dahi olsa, binlerce çift yeniden bir araya gelmiştir, ve şu anda belki de bir çoğu gelmek üzeredir.

Öncelikle sakin olun. Eski sevgilinizi geri döndürmenin ilk adımı budur. Ayrıldığınızı kabul edin. Ayrılık ile barışın. Ağlayarak, eski sevgilinize yalvararak, ona mesaj üzerine mesaj atarak kah onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyip, kah hakaretler ederek bir yere varamazsınız, bu mümkün değil. O yüzden derhal kendinizi toparlayın ve sakinleşin. Yaşamakta olduğunuz panikten kendinizi kurtarın çünkü eğer yeterince kararlı olursanız onun size dönmemesi için hiçbir sebep yok. Sizin yaşadıklarınızı yaşamış ve eski sevgililerine kavuşmuş çok aşık var, bunu unutmayın!

Dua, büyü, medyum vb sevgilinizin özgür iradesini etkileyerek size geri dönmesini sağlayacağınız yöntemlerden uzak durmanız gerektiğine kendinizi ikna etmek zorundasınız. Dua tabii ki edeceksiniz, ancak dua adı altında oradan buradan bulacağınız Arapça metinler aslında büyüdür, o yüzden lütfen bütün bu önceden yazılmış olan metinlerden uzak durun. Sadece içinizden geldiği gibi Allah’a yalvarın, şüphesiz ki sizi duyacaktır.

İkinci adım olarak, eski sevgiliniz ile irtibatınızı kesmek zorundasınız. Ona sizi özlemesi için zaman verin. Sürekli arayıp karşısına çıkarsanız sizi özleme fırsatı olmayacak üstelik de bu kadar zayıflık gösteren birinden ayrılmakla ne kadar haklı olduğunu düşünecektir. O yüzden lütfen onun hayatından kaybolun.

 Son olarak size bir PLAN lazım. Neden şaşırdınız ki? İnsan psikolojisi diye bir şey duymadınız mı hiç? İnsanlar çok bilinmeyenli denklemler değildir, ne zaman neye ne tepki verdikleri, nasıl motive oldukları, neyi neden istedikleri bellidir. Öyle olmasa reklam sektörü diye bir şey olmazdı. Düşünün, her gün onlarca ürün piyasaya çıkıyor ve bu ürünleri almanız gerektiği sizlere reklamlar yoluyla telkin ediliyor. Çünkü insan psikolojisini araştıran bir bilim dalı vardır ve insanların nasıl etkilenecekleri bellidir. İşte eski sevgilinizi siz de bu şekilde geri kazanacaksınız; ONUN SİZİ KENDİ İRADESİYLE İSTEMESİNİ SAĞLAYARAK!

İşte “Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Garantili Yolları” adlı kitap size bu konuda kılavuz olmak için yazılmış bir kaynak. Ayrılığınızın en başından, eski sevgiliniz ile yeniden bir araya gelene kadar geçecek süre zarfında neler yapmanız gerektiği ile ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı bu dijital kitaba BURADAN ulaşabilirsiniz. Unutmayın, yeterince ister ve kendinizi adarsanız eski sevgilinizin size geri dönmemesi için hiçbir sebep yok. Lütfen kendinizi toplayın ve onu geri kazanmak için adım atmaya başlayın.

Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: