Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Yolları

Erkek Arkadaşımı Nasıl Geri Kazanırım?

Erkek Arkadaşımı Nasıl Geri Kazanırım?

Erkek arkadaşınızla geçirdiğiniz keyifli ve eğlenceli anları mı özlüyorsunuz? Yalnızlık mutlu bir hayat sürdürebilmenizin önündeki en büyük engel mi? Eğer bu sorular aklınızın bir köşesini işgal etmeyi sürdürüyorsa hala eski erkek arkadaşınızı seviyor ve şüphesiz onunla yeniden birlikte olmanızın size mutluluk getireceğine inanıyorsunuz demektir.

Ancak, eski erkek arkadaşınızı nasıl geri kazanacağınız konusunda atmanız gereken adımları sıralamaya başlamadan önce şunu bilmenizi isterim ki, az sonra okuyacaklarınız daha önce size öğretilen ya da sizin inandığınız şeylerden epeyce farklıdır.

Aşağıda bahsedilecek taktikleri uygulamaya geçirmeden önce kendinize biraz zaman tanıyıp isteyip istemediğinize emin olmalısınız. Eğer eski erkek arkadaşınızı geri kazanmak istiyorsanız, bu taktiklerin 100% işe yaradığını bilin ve size ne kadar ters gelirse gelsin, uygulayın.

Onun İstediği Ama Sahip Olamadığı Kişi Olun!

Eminim eski sevgilinizin sizde en çok neleri beğendiğini biliyorsunuzdur. Bu bir elbise, değişik bir makyaj ya da sadece saçlarınızı tarama şekliniz bile olabilir. Bu bilgiden faydalanmalı ve kendinize avantaj sağlamalısınız. Onun sizi görebileceği yerlere gidin ve bayıldığı parfümünüzü sıkın, ya da o elbiseyi giyin.

Suçluluk Duymayın

Ayrılmayı ilk isteyen siz olmuşsanız bile bundan suçluluk duyarak hareket etmeyin. Bu şekilde davranırsanız eski sevgiliniz ayrılıkla ilgili sorumluluk almamak için bahane bulmuş olacaktır. En iyisi sorumluluğu paylaşmak ve eski sevgilinizden sorumluluk almasını istemektir.

Ona Muhtaç Olduğunuzu Göstermeyin

Kendi başınızın çaresine bakmalısınız. Eğer “eski erkek arkadaşımı nasıl geri kazanırım” sorunuza gerçek bir cevap arıyorsanız bilmeniz gereken şudur; asla erkek arkadaşınızın sizi mutlu etmesini beklememeli, kendi kendinize de mutlu olabilmelisiniz. Kendi mutluluğunuzdan yalnızca kendiniz sorumlusunuz. Ortalarda mutsuz ve depresif bir tavırla gözükmeye devam ettiğiniz müddetçe eski erkek arkadaşınıza hiç de çekici gelmeyeceksiniz ve kendisi olmadan ne kadar mutsuz olduğunuzu düşündükçe de ayrılığı sonlandırmak için bir adım atmayacaktır.

Unutmayın, eski erkek arkadaşınızı kendinize daha önce aşık etmiştiniz, ve bunu yeniden yapabilirsiniz, asla çaresiz hissetmeyin. Umudunuzu canlı tutun. Onu düşündüğünüzden çok daha hızlı bir şekilde geri alabilirsiniz.

Eski sevgilinizi geri almak konusunda adım adım izleyebileceğiniz ve sizi başarıya ulaştıracak bir plan olduğunu biliyor muydunuz? Eğer erkek arkadaşınızı yeniden elde etmek ve kendinize döndürmek için bir yol arıyorsanız, BURAYI tıklayın! 

Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: