Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Yolları

Eski Sevgilinizin Sizi Deli Gibi Takip Etmesini Sağlayacak Etkili Bir Taktik

Eski Sevgilinizin Sizi Deli Gibi Takip Etmesini Sağlayacak Etkili Bir Taktik

Eski erkek ya da kız arkadaşınızı geri istiyorsanız, size uygularken son derece dikkatli olmanız gereken çok kuvvetli bir teknikten bahsedeceğim. Bu, insanlığın varoluşundan beri bütün insanları etkileyen bilimsel olarak kanıtlanmış bir motivi kullanan bir tekniktir ve aslında o yüzden de bunu açıklarken biraz tereddütteyim.

Bu tekniğin temeli aşağıdaki psikolojik prensibe dayanır:

  • İnsanlar sahip olamadıkları şeyleri isterler.

İnsanların sahip olamadıkları şeyleri istemelerinin bir sebebi vardır. Neden mi? Gelişmek ve hayatta ilerlemek. Tarih öncesi çağlarda insanlar sopalarla vahşi hayvanları avlamak ve ağaçlarda uyumaktan mutlu olmuş olsalardı şu anda sahip olduğumuz hiçbir şeye sahip olamazdık. Sahip olamadığımız şeyleri istemek bizim içgüdümüzdür. Ve bu sebepten size açıklayacağım taktik çok etkili ve güçlüdür.

Peki nasıl yapacağız?

Düşünürseniz, eski sevgilinizin sizi reddetmesinin sebebinin, sizin onu onun sizi istediğinden daha çok istediğinizi BİLİYOR OLMASIDIR. Eğer haklı olmasaydı zaten anlaşarak ayrılmış olurdunuz ve şu anda bu yazıyı okuyor olmazdınız, değil mi?

Bu taktik, eski sevgilinize sizin artık onu istemediğinizi ve aslında onsuz da gayet mutlu bir şekilde hayatınızı sürdürdüğünüzü hatta başkalarıyla ilgilendiğinizi DÜŞÜNDÜRMEK üzerine kuruludur.

Bunu düşünmek onu aşağıdaki sebeplerden epey yıpratacaktır;

1.  Eski sevgiliniz neden aniden onu istemediğinizi anlayamayacaktır (ne değişti ki?)
2.  Eski sevgiliniz nasıl bu kadar çabuk toparlandığınızı merak edecektir (kendisi hala ayrılık sonrası sendromuyla boğuşurken)
3.  Eski sevgiliniz bir başkası ile görüşüp görüşmediğinizi, kiminle görüştüğünüzü ve mutlu olup olmadığınızı bilmek isteyecektir.
4.  Eski sevgiliniz içgüdüsel olarak sizin peşinizden koşmak isteyecektir çünkü size sahip olamayacak olan artık KENDİSİDİR.
5.  Eski sevgiliniz durumun tamamen kendisinin aleyhine dönmüş olmasından, ve kendisi mutsuz iken sizin mutlu olmanızı kıskanacaktır.

Şimdi, yukarıda bahsettiklerimizi gerçekleştirmenizin önünde büyük bir engel vardır, ZİHNİNİZ. Çünkü siz doğal olarak eski sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun sizin için ne kadar önemli olduğunu ispat etmek istiyorsunuz. Henüz anlayamadıysanız, asla yapmamanız gereken 5 ölümcül hata listesini bir okuyun, ne dediğimi anlayacaksınız.

Oysa, duruma stratejik bir bakış açısıyla yaklaşırsanız, yukarıda bahsettiklerimizi gerçekleştirmenin neden çok daha mantıklı olduğunu göreceksiniz.

Bu taktiği uygulamanın en zor yanı kendinizi eski sevgilinizi gerçekten unutup yolunuza devam ettiğinize inandırmaktır. Taktik kolaydır ama bazen en kolay olan, uygulaması da en zor olandır, değil mi?

Yapacaklarınız şunlar;

Adım 1 : Eski sevgilinize el yazınızla bir mektup gönderin (email de olur ama mektup daha iyidir)

Adım 2 : Bu mektupta sonunda ayrıldığınızı kabul ettiğinizi, hayatınıza devam etmekte olduğunuzu ve hayatınızda ilginç gelişmeler olduğunu yazın. Mutlu olduğunuzu hissettirin ama aşırıya kaçmayın. Mektubun can alıcı noktası kısa olmasıdır. Mümkünse 100 kelimeden az. Sonunda da merak uyandırıcı bir şeyler yazmalısınız. Aynı TV dizilerinde olduğu gibi. Dizinin sonunda seyirciyi diğer bölümü izlemesi için merakta bırakırlar ya, siz de aynı taktiği uygulayacaksınız.

“Hafta sonu için çok heyecanlıyım ve bu C.tesi yeni biriyle dışarı çıkacağım. Bilirsin işte…Neyse boşver. İstersen beni ara” gibi.

Sonuçta eski sevgilinize yeni biriyle dışarı çıkacağınızın ipucunu veriyorsunuz ve o bu kişinin kim olduğunu merak ediyor olacak. Bu aslında bir arkadaşınız da olabilir ama eski sevgiliniz daha özel bir randevu olduğunu düşünecektir. Ve siz de onun böyle DÜŞÜNMESİNİ istiyorsunuz, değil mi?

“Beni ara” kısmı en en kritik olan kısım çünkü eski sevgilinize ondan ne yapmasını istediğinizi söylemeniz gerek. Eğer bunu söylemezseniz sizi aramaz ya da herhangi başka bir şey de yapmaz. Fakat elbette çaresiz ya da ona muhtaçmış ya da aramasını istiyormuş gibi de olmamalısınız. Yani “beni ara” derken açık ve güçlü yazmalısınız. Mesela şöyle yazmayın; “Ne zaman istersen ara beni konuşalım, her zaman yanındayım”. Bu sizi fazlaca çaresiz gösterir.

Hepsi bu, fazla heyecanlanmayın. Sadece mektubu gönderin ve sizi aramasını bekleyin. Eğer aramazlarsa ona yanlışlıkla “tamam yarın görüşürüz” gibi bir mesaj gönderin. Ardından da “opps” gibi, yanlışlıkla gönderdiğinize dair bir mesaj gönderin.

Mektubu ya da mesajı gönderdikten sonra eski sevgilinizi aramayın, onunla iletişime geçmeyin. Başlı başına bu bile eski sevgilinizin sizi devamlı düşünmesi için yeterlidir. Aslında bundan sonra siz eski sevgilinizi değil, o sizi takip etmeye başlayacaktır.

UYARI!

Açıkçası bu eski sevgilinizi geri alma yolunda atılmış yalnızca ilk adımdır. Eski sevgiliniz sizi kovalamaya başlamış olsa bile bunu sürekli kılmalısınız. Taa ki siz onu geri alasınız diye neredeyse yalvarana kadar. İşte bu yüzden gerçek ve kuvvetli, etkili bir plan yapmalısınız. www.sevgiliyigeridondurmek.com adresini ziyaret ederek başlayabilirsiniz.

Reklamlar

Single Post Navigation

3 thoughts on “Eski Sevgilinizin Sizi Deli Gibi Takip Etmesini Sağlayacak Etkili Bir Taktik

  1. ahmet on said:

    yardımın için teşekkürler kardesim ama mektubu verdikten sonra sana o kişiyle mutluklar derse ne yapabilirim?

  2. ben onu çok seviyom bunu bile yapamayacak kadar ok

  3. emel on said:

    Telefonundan engelliyim.bu dediklerimiz bana uymaz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: