Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Yolları

Eski Erkek Arkadaşınızı Geri Kazanın : Eski Sevgilinizin Sizi Geri İstediğine Dair 10 İşaret

Eski Erkek Arkadaşınızı Geri Kazanın : Eski Sevgilinizin Sizi Geri İstediğine Dair 10 İşaret

Eğer eski sevgiliniz ile yeniden bir araya gelmek istiyorsanız, bunu tek isteyen siz olmayabilirsiniz. Eski erkek arkadaşınız da pekala bunu istiyor olabilir ama belki de gururu size açılmasına engel oluyordur. Eğer eski erkek arkadaşınızı geri istiyor ve onun da sizi isteyip istemediğini merak ediyorsanız işte size bunu anlayabilmeniz için 10 işaret

1. Onu sıklıkla size bakarken yakalıyorsanız. Eğer aynı arkadaş çevresine takılıyorsanız ve ne zaman bir araya gelseniz sıklıkla size bakarken yakalıyorsanız sizi geri istiyor olabilir. Neler kaçırdığını ve onsuz nasıl olduğunuzu merak ediyor olabilir.

2. Arkadaşlarınıza neler yaptığınızı soruyorsa. Eski erkek arkadaşınız ortak arkadaşlarınıza sizin hakkınızda sorular soruyor ve kiminle görüştüğünüzü öğrenmeye çalışıyor olabilir. Bu durumda büyük ihtimalle sizinle yeniden birlikte olmak istiyordur.

3. Size sık sık mesaj atıyor ya da sizi arıyorsa :  Eğer eski erkek arkadaşınız sizi sık sık arıyor ya da mesaj atıyorsa, ve aramaları için mesela kendisinde kalan şahsi bir eşyanızı vs bahane ediyorsa sizi yeniden görmek istiyor demektir.

4. Eğer eski sevgiliniz eski günlerden bahsediyorsa : Eğer eski erkek arkadaşınız ile konuşmalarınızın çoğunda size “hatırlıyor musun bir zamanlar” diye başlayarak birlikte yaşadıklarınızdan dem vuruyorsa sizi yeniden hayatında istiyor demektir.

5. Size akıl danışıyorsa : Eğer eski sevgiliniz önemli kararlar alacağı zaman size danışıyorsa bu sadece “alışkanlık” olamaz. Sizi muhtemelen geri istiyor demektir.

6. Sürekli etrafınızdaysa : Eğer eski erkek arkadaşınızı sürekli sizin gittiğiniz yerlerde görüyorsanız, büyük ihtimalle hayatınıza yeniden girmek istiyordur.

7. Sizi etkilemek istiyorsa Eğer eski sevgiliniz size pek de yabancı gelmeyecek ve hoşunuza gideceğinizi bildiği bir hobi edinmek gibi sizi etkilemeye yönelik davranışlar sergiliyorsa ya da örneğin terfi aldığında bir şekilde sizin haberiniz olmasını sağlıyorsa büyük ihtimalle sizin ilginizi çekmeye çalışıyor ve onu geri istemenizi istiyordur.

8. Eski sevgiliniz birlikteliğiniz ile ilgili varsayımlarda bulunuyorsa : Eğer eski erkek arkadaşınız birlikte olsaydınız neler olabileceği ve ne kadar mutlu olabileceğiniz konusunda konuşmalar yapıyorsa sizi geri istiyor demektir.

9. Ailesinden bahsediyorsa : Eğer eski erkek arkadaşınız size siz hala onun ailesinin bir parçası imişsinizcesine ailesinden bahsediyorsa, sizi geri istiyor demektir.

10. Eğer size sevimli takma isimlerle hitap ediyorsa : Eğer eski erkek arkadaşınız size hala sevimli takma isimlerle hitap ediyorsa büyük ihtimalle hala size aşıktır ve geri istiyordur.

Eğer eski erkek arkadaşınızın sizi geri istediğini düşünüyorsanız, onu geri kazanma yolunda eliniz oldukça kuvvetli demektir. Çabalarını dikkate alın ve ona açık kapı bırakın.

Şu anda size imkansız gözüküyor olabilir ama eski erkek arkadaşınızı gerçekten geri alabilirsiniz, sadece neyi ne zaman yapmanız ve yapmamanız gerektiğini bilmeniz gerek. Tam detaylı bir rehber kitap için TIKLAYIN

Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: